Tieto celebrity NIKDY nepijú alkohol

Tieto celebrity NIKDY nepijú alkohol

Dobre vychladený drink na letnej terase či v príjemnom podniku nemusí byť zlý nápad. Podaktoré hviezdy by ale vždy a za každých okolností uprednostnili minerálku. A my poznáme ich dôvody.

Herečka Blake Lively

Hviezda zo seriálu Gossip Girl je absolútnou odporkyňou alkoholu. Podľa vlastných slov ju do chvíľ pohody dostáva každá minúta strávená po boku manžela Ryana Reynoldsa a iné stimulanty ku šťastiu nepotrebuje.

Hudobník Eric Clapton

Spevákov život veru nie je jednoduchý. Azda všetci poznáme jeho hit Tears In Heaven venovaný zosnulému synčekovi. Abstinentom je od roku 1987, keď sa úspešne vymanil zo závislosti na alkohole a heroíne.

Herec Jim Carrey

Jim Carrey patrí k celebritám, ktoré buď milujete alebo im nedokážete prísť na chuť. I keď ho preslávila hlavne zábavná úloha vo filmoch Ace Ventura, Maska či Božský Bruce, herec zvláda aj náročnejšie etudy (napríklad vo filme Truman Show). Tvrdí, že život je príliš krásny na to, aby ho zničil alkoholom a drogami.

Speváčka Shania Twain

Zdravému životnému štýlu holduje aj kanadská star Shania Twain. V jej ponímaní to znamená, že každú noc spí osem hodín, nepije alkohol, nefajčí, neužíva drogy a je tiež vegetariánka.

Rapper Eminem

Najúspešnejší biely rapper všetkých čias má pre svoju abstinenciu pochopiteľný dôvod. Trvá už deväť rokov a odštartoval ju úspešný návrat z protialkoholického liečenia.

Spevák Chris Martin

Dlhoročné manželstvo s jednou z najstriktnejšie správajúcich sa celebrít, čo sa zdravia týka, inšpirovalo i lídra kapely Coldplay. Stal sa totiž striktným abstinentom. Hoci jeho manželstvo s úspešnou herečkou stroskotalo, k alkoholu sa ani v myšlienkach viac nevrátil.

Kristin Davis

Hviezda seriálu Sex v meste v súkromí rozhodne nie je taká divoška ako na televíznej obrazovke. Vo viacerých rozhovoroch priznala, že s prvými hereckými úspechmi v jej prípade priamoúmerne rástla chuť po alkohole. S pitím ale nadobro skoncovala v tridsiatich rokoch a od tej doby drinky ku šťastiu nepotrebuje.

Speváčka Jennifer Lopez

Nikoho zrejme neprekvapí, že latino diva, ktorá svojím výzorom s prehľadom zatieni o polovicu mladšie kolegyne, dodržiava zásady zdravého životného štýlu na výbornú. Alkohol nepije, pretože negatívne vplýva na stav jej pokožky a to nemá za potrebu.

Herečka Sarah Silverman

Obľúbená komediantka sa prvýkrát oboznámila s temnou stránkou depresií a utlmujúcich prostriedkov, vrátane alkoholu, krátko po puberte. No stačilo iba pár dní, aby sa rozhodla abstinovať do konca života.

Reality hviezda Kim Kardashian

„Som príliš zaneprázdnená na to, aby som si mohla dovoliť ležať doma s opicou.“ To je celkom výstižný dôvod, prečo sa vzdať alkoholu. Čo poviete?

Modelka Tyra Banks

Ebenová kráska po prvý raz vyskúšala alkohol, keď mala 12 rokov a odvtedy sa ho nedotkla.

Herečka Natalie Portman

Natalie by údajne celé dni mohla popíjať len čaj. Čo sa nápojov týka, alkohol mu nedokáže v ničom konkurovať.

Herečka Jada Pinkett Smith

„Keď som si jedného dňa uvedomila, že dokážem vypiť dve fľaše bieleho vína počas dňa, povedala som si: Jada, myslím, že máme problém. A bolo.“

Herečka Kim Cattrall

Samantha z populárneho seriálu Sex v meste má, podobne ako už zmienená Kim Kardashian, jasno: „Tá migréna na druhý deň mi za pár hodín zábavy nestojí.“

Herečka Eva Mendes

Dvojnásobná mamička abstinuje od roku 2008, keď ukončila protialkoholické liečenie.

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *